Camperkrant
Camperkrant
Alles over campers!

Camper importeurs

U vindt in deze lijst alle adresgegevens van op de Nederlandse markt verkrijgbare campers

Up date maart 2016

 

 


Action Mobil

Leogangerstrasse 53
A-5760 Saalfelden
Tel: 0043 6582/727120
www.actionmobil.com
 


 

 

 

Adria Benelux
Buitendijks 9
3356 LX Papendrecht
Tel: 078 6158724
www.adria-mobil.com
www.adria.nl

  • Kampeercentrum Budel www.kampeercentrumbudel.nl Budel
  • Buscamper www.buscamper.nl Culemborg
  • Caravanbedrijf Duijndam www.ddcaravans.nl Delft
  • Henk Pen Caravans www.henkpen.nl Haaksbergen
  • Stijkel Campers www.stijkelcampers.nl Harderwijk
  • Camper & Caravan Center C. vd Oever www.caravancenter.nl Herpen
  • Holtkamp West www.holtkamp-west.nl Nieuwegein
  • Mobiledrome & Partners www.mobiledrome.nl Oud Gastel
  • De Roo Campers www.deroocampers.nl Stadskanaal
  • Dick Groot Safari Campers www.safaricampers.nl Winkel
  • Van Baaren Caravans & campers www.vanbaarencaravansencampers.nl Winkel
     

 

 

 

Autostar
Hebo Campers Giethoorn
Beulakerweg 131 A
8355 AE Giethoorn
Tel: 0521 362427
www.hebocampersgiethoorn.nl

 

 

 



Bavaria Camp
Knaus Tabbert GmbH
Helmuth-Knausstrasse 1
94118 Jandelsbrunn – Duitsland
Tel: 0049 8583211
www.knaus.de/nl

  • De Haan campers www.dehaancampers.nl Tijnje
  • Dick Groot Safaricampers BV www.safaricamper.nl Winkel
     

Blissmobil
Importeur / fabrikant
Minervum 7485
4817 ZP Breda
Tel: 076 5872218
www.blissmobil.com









Benimar
Benimar Campers
Binnenhaven 4A
7547 BH Enschede
Tel: 053 4349494
www.benica.com
 

Bürstner
Bürstner Nederland B.V.
Schutstraat 191-5
7907 CE Hoogeveen
Telefoon 0528-234834
www.buerstner.nl

  • Bruggink Caravans & Campers www.brugginkcaravans.nl Almelo
  • Gelderse Caravan Centrale www.geldersecaravancentrale.nl Barneveld
  • Eurotrek Campers www.eurotrek.nl Coevorden
  • Veneboer Caravans & Campers www.veneboer.nl Drachten
  • Caravancentrum Emmeloord www.caravancentrumemmeloord.nl Emmeloord
  • Kampeercentrum de Jong www.kampeercentrumdejong.nl Hillegom
  • Mobiledrome & Partners www.mobiledrome.nl Oud Gastel
  • Caravan & Camper Limburg www.caravan-camperlimburg.nl Stein
     

 

 

 

Butler
Butler Campers VOF
Lissenveld 14
4941 VL Raamsdonksveer
Telefoon 0162-512051
www.butlercampers.nl

Camperbouw Holland
Camperbouw Holland BV
Zekkenstraat 32(Ind. terr. De Zekken)
3151 XP Hoek van Holland
Tel: 0174 310085
www.camperbouw.nl

CamperfiXX
CamperfiXX BV
Koudeweg 40 (bezoek na afspraak)
9079 PS St. Jacobiparochie
Tel: 06 22260504
www.camperfixx.nl

 

 

 

 


Carado

Eriba-Hymer Nederland B.V.
Buitendijks 63
3356 LX Papendrecht
Telefoon 088-2272826
www.carado.de/nl

  • Rico Recreatie www.ricorecreatie.nl Gieten
  • Kampeercentrum De Jong www.kampeercentrumdejong.nl Hillegom / de Zilk
  • Camperdream www.camperdream.nl Nijverdal
  • Campercasa www.campercasa.nl Stompetoren

 

 

 


Cart
hago
www.carthago.com

 

  • Linders Kampeerauto's VOF www.linderskampeerautos.nl Bakel
  • Zinger Campers www.zingercampers.nl Beilen
  • Bruggink Caravans & Campers www.brugginkcaravans.nl Borculo
  • Duijdam Delft www.ddcaravans.nl Delft
  • RSF www.rsf.de Enschede
  • Stijkel Campers www.stijkelcampers.nl Harderwijk

 

 

 

Challenger
www.challenger-motorhomes.com
www.challenger-camping-cars.fr/nl

  • Camper Totaal www.campertotaal.nl Ijsselstein
  • Campercasa www.campercasa.nl Stompetoren

Chausson
Ron Hazenberg Campers
Kerklaan 18
9665 PB Nieuwe Pekela
Telefoon 0597-676666
www.ronhazenberg.com
www.chausson.tm.fr











CI

Kruisinga Campers VOF
Industrieweg 3-5
9011 WH Irnsum
Tel: 0566 601536
www.kruisinga-campers.nl

Camperhart BV
Industrieweg 8A
3433 NL Nieuwegein
Tel: 030 8700226
www.camperhart.nl
www.caravansinternational.it
 




Concorde
Ron Hazenberg Campers
Kerklaan 18
9665 PB Oude Pekela
Tel: 0597 676666
www.ronhazenberg.nl
www.concorde.eu




Concorde
Hans Deckers Recreatie
Op ‘t Veldje 44
6176 BK Spaubeek
Telefoon 046-4430010
www.concordecampers.nl
www.concorde.eu
 

 

 

 

 


De Haan Kampeerauto's
Heawei 23
8406 AW Tijnje
Tel: 0513 571200
www.dehaancampers.nl

 

 


Dethleffs

Dethleffs Nederland
Postbus 20
7480 AA Haaksbergen
Telefoon 053-5737435
www.dethleffs.nl 

  • Booij Dethleffs Center Almere www.booij.nl Almere-Buiten
  • Kampeercentrum Budel www.kampeercentrumbudel.nl Budel
  • Meerbeek caravans & campers www.meerbeek.nl Doetinchem
  • Henk Pen Caravans www.henkpen.nl Haaksbergen
  • De Jong Caravans BV www.dejongcaravans.nl Hattem
  • Frans Stokman www.fransstokman.nl Heerhugowaard
  • Booij Dethleffs Centre www.booij Hoofddorp
  • Mobiledrome www.mobiledrome.nl Oud Gastel
     

Dreamer buscamper
Hebo Campers Giethoorn
Beulakerweg 131 A
8355 AE Giethoorn
Tel: 0521 362427
www.hebocampersgiethoorn.nl
www.dreamer-van.nl

 
Elnagh
Poggibonsi

Kelgin Campers
Dirk Dronkersweg 7
4462 GA Goes
Telefoon 0113 233146
www.kelgincampers.nl

 

 



Eura mobil

Nieuwkoop Automotive Group
Hervensebaan 13
5232 JL 's-Hertogenbosch
Telefoon 073-6466700
www.eura-mobil.nl

 

 




Fleurette

Hebo Campers Giethoorn
Beulakerweg 131 A
8355 AE Giethoorn
Telefoon 0521-362427
www.hebocampersgiethoorn.nl

 

 

 

 


Florium

Hebo Campers Giethoorn
Beulakerweg 131 A
8355 AE Giethoorn
Tel: 0521 362427
www.hebocampersgiethoorn.nl

 
Foster
Zinger Campers
De Hanekampen 4 B
9411 XM Beilen
Tel: 0593 380000
www.forster-reismobole.de
www.zingercampers.nl


 

 

 


 
Frankia
Servicecenter
Liba Campers BV
Hamsestraat 16A
5298 NA Liempde
Tel: 0411 633379
www.libacampers.nl

Rossèl Campers
Industrieweg 10
3433 NL Nieuwegein
Tel: 030 6061314
www.rosselcampers.nl
 

Giottiline
Camper Casa
Jan Glijnisweg 29b
1703 RK Heerhugowaard
Tel: 072 5745508
www.campercasa.nl
www.giottiline.nl
 


Globecar
Buscamper Nederland BV
Pascalweg 24
4104 BG Culemborg
Telefoon 0345-545760
www.buscamper.nl
www.globecar.de


Hobby
Hobby Benelux Caravan BV
Pieter Zeemanweg 170
3316 GZ Dordrecht
Telefoon 078-6511844
www.hobby-kampeerautodealers.nl

  • De Cannenburg Caravans BV www.cannenburg.nl Almere
  • Maat Caravans www.maatcaravans.nl Apeldoorn
  • Coppens Rekreatie www.coppenrekreatie.nl Best
  • Caravancentrum Waterland www.caravancentrumwaterland.nl Purmerend


 


 


Hymer

Eriba-Hymer Nederland BV
Buitendijks 63
3356 LX Papendrecht
Telefoon 088-caravan 2272826
www.hymer.nl
www.hymer.com

  • Bruggink Caravans & Campers www.brugginkcaravans.nl Almelo
  • Gelderse caravan centrale www.geldersecaravancentrale.nl Barneveld
  • Ridderbeks BV www.ridderbeks.nl Echt
  • De Jong Campers & caravans www.dejongcaravans.nl Hattem
  • Kampeercentrum de Jong www.kampeercentrumdejong.nl Hillegom
  • Van Drogen Caravans & Campers www.vandrogen.nl Leeuwarden
  • Mobiledrome & Partners www.mobiledrome.nl Roosendaal
  • Witoma Caravans BV www.witoma.nl Rosmalen



 


Hymercar

Eriba-Hymer Nederland BV
Buitendijks 63
3356 LX Papendrecht
Tel: 088 caravan 2272826
www.hymercar.com

  • De Jong Campers & Caravans www.dejongcaravans.nl Hattem
  • Kampeercentrum de Jong www.kampeercentrumdejong.nl Hillegom
  • Egberts caravan center www.egbertscaravancenter.nl Leek
  • Mobiledrome & Partners www.mobiledrome.nl Roosendaal
  • Witoma Caravans BV www.witoma.nl Rosmalen

 

 

 

 


Iteneo

Hebo Campers Giethoorn
Beulakerweg 131 A
8355 AE Giethoorn
Tel: 0521 362427
www.hebocampersgiethoorn.nl

 

 

 

 

 

JWG Campers
De Onderneming 7
9861 AR Grootegast
Telefoon 0594-613877
www.jwgcampers.nl
www.tasmancampers.nl

 

 

 

Kabe
Kabe Benelux
Postbus 630
3300 AP Dordrecht
www.kabe.se

  • Eurotrek Campers www.eurotrek.nl Coevorden

 



Kamath

Kamath Caravan
Instraat 17
6021 AC Budel
Tel: 0495 593958
www.kamath.nl

 

 



Karmann Mobil
Kreuznacher Strasse 78
55576 Sprendingen
www.karmann-mobil.de
www.volkswagencampers.nl

Dealers

Zinger Campers www.zingercampers.nl Beilen

 

 

 

 

Knaus
Knaus Tabbert GmbH
Helmuth-Knaus Strasse 1
94118 Jandelsbrunn - Duitsland
Telefoon 0049-8583211
www.knaus.de/nl
 

  • Linders Kampeerauto’s VOF www.linderskampeerautos.nl Bakel 
  • Bruggink Caravans VOF www.brugginkcaravans.nl Borculo
  • Eurotrek Campers BV www.eurotrek.nl Coevorden
  • De Klerk Caravans www.deklerkcaravans.nl Hillegom
  • Mobiledrome & Partners BV www.mobiledrome.nl Roosendaal
  • Witoma Caravans BV www.witoma.nl Rosmalen
  • Haffkamp campers www.haffkamp.eu Sittard
  • Jan Schreur Recreatie www.janschreur.nl Winkel





 

 

 

 

Laika
Ron Hazenberg Campers
Kerklaan 18
9665 PB Oude Pekela
Telefoon 0597-676666
www.ronhazenberg.nl



La Strada
De Haan Campers
Heawei 23
8406 AW Tijnje
Tel: 0513 571200
www.dehaancampers.nl
www.la-strada.de


La Voyageur

Liba Campers BV
Hamsestraat 16A
5298 NA Liempde
Tel: 0411 633379
www.libacampers.nl










LMC

LMC Caravans NL
Postbus 20
7480 AA Haaksbergen
Telefoon 053-5737435
www.lmc-caravan.com

  • Meerbeek Caravans en Campers www.meerbeek.nl Doetinchem
  • Camper Totaal www.campertotaal.nl IJsselstein
  • Raema www.raemacaravans.nl Nederweert
  • Swart Campers www.swartcampers.nl Wijckel Balk
  • Van Baaren Caravans en Campers www.vanbaarencaravansencampers.nl Winkel


 



Minicamper
JB Kampeerauto's
P.C. Hooftlaan 60
3768 GT Soest
Telefoon 035-6037164
www.campers4you.nl

Mobilvetta
Camperhart BV
Industrieweg 8A
3433 NL Nieuwegein
Tel : 030-8700226
www.camperhart.nl

 











Morelo

Haffkamp campers
Handelsstraat 37
6135 KK Sittard
Tel: 085 4855441
GSM: 06 37172335
www.haffkamp.eu

 

 

 

Motorhomes Konings
ZiZo Campertechniek
Kamerlingh Onnesstraat 31
3316 GK Dordrecht
Tel: 078 6174700
www.motorhomeskonings.be


Niesmann+Bischoff
Van Venrooy Motorhomes
Galliërsweg 39
5349 AT Oss
Tel: 0412 455307
www.vanvenrooymotorhomes.nl
www.niesmann-bischoff.com


Palladium by Van Venrooy
Van Venrooy Motorhomes
Galliërsweg 39
5349 AT Oss
Tel: 0412 455307
www.vanvenrooymotorhomes.nl
www.niesmann-bischoff.com

Park & Hide
VakCar Zwerfauto's
Eckertstraat 13 E
8263 CB Kampen
Telefoon 038-3335840
www.vakcar.nl

 

 


Phoenix
Expres Camper Autotechniek
BV Bedrijfsweg 8
1785 AK Den Helder
Tel: 0223 661166
www.exprescampertechniek.nl

 




 

 

 

Dealer / importeur
www.pilotecampers.nl

Dealers

Liba Campers bv www.libacampers.nl Liempde
Vrijheid Campers www.vrijheidcampers.nl Urk


 

 

 



PLA

www.placampers.nl

  • Camper Rent Noordijk Noordijk www.camperrentnoordijk.nl Noordijk
  • CamperCasa www.campercasa.nl Stompetoren
  • Beroca Camper en Caravan Westerhoven www.beroca.nl Westerhoven
     





Pössl
Buscamper Nederland
Pascalweg 24
4104 BG Culemborg
Telefoon 0345-545760
www.poessl-mobile.de
www.buscamper.nl

 

Postro Camperbouw
Provincialeweg 26
9862 PE Sebaldeburen
Tel: 0594 614314
GSM 06 22236342
www.postro.nl


 

 



Rapido

Holtkamp west Caravaning www.holtkamp-west.nl Nieuwegein
Ron Hazenberg www.ronhazenberg.nl Oude Pekela
 

Road Car 
Buscamper Nederland
Pascalweg 24
4104 BG Culemborg
Tel: 0345 545760
www.buscamper.nl


 

 

 

Roller Team
Kruisinga Campers VOF www.kruisinga-campers.nl Irnsum
Budget Caravan www.budgetcaravan.nl Nederweert
Camperhart BV www.camperhart.nl Utrecht


Smallander
Aart Camperinbouw
Zwolseweg 28 8141
EZ Heino
Tel: 0572 853133
www.aartcamperinbouw.nl


Sunlight
Dethleffs Nederland BV
Postbus 20
7480 AA Haaksbergen
Telefoon 053-5737435
www.dethleffs.nl
www.sunlight.nl

  • Booij Dethleffs Center www.booij.nl Almere-Buiten
  • Stam campers www.stamcampers.nl Dreumel
  • Henk Pen Caravans www.henkpen.nl Haaksbergen
  • Raema www.raema.nl Nederweert
  • Campers & Cars www.campersencars.nl Nieuwendijk

 

 



Sun Living

Adria Benelux
Buitendijks 9
3356 LX Papendrecht
Telefoon 078 6158724
www.sunliving.nl

  • Cor v/d Oever Camper & Caravan Center www.caravancenter.nl Herpen
  • Averesch Campers www.avereschcampers.nl Rijssen
  • Travelsmaker.nl www.travelsmaker.nl Sliedrecht


 
Swift
Caravan Trading Europe BV
Latensteinserondweg 4-05
4005 EH Tiel
Tel: 0344 632209
www.swiftcampers.comwww.swiftcampers.com







TJL

Bosma Campers
Westelijke Doorsnee NZ 122
7881 PE Emmercompascuum
Telefoon 06-53366106
www.goedkopecampers.nl  

 


 

Tonke Camper
Tonke Campers
Munnikenhof 2
4809 BK Terheijden
Telefoon 076-5935644
www.tonkecampers.nl

 

VANTourer
Camperdream
Rudolf Dieselstraat 28
7442 DR Nijverdal
Tel: 0548 612487
www.camperdream.nl
www.vantourer.de














Volkswagen / Westfalia
Volkswagen Campercentrum Nederland
Basicweg 5a
3821 BR Amersfoort
Telefoon 033-4530882
www.volkswagencampers.nl


Weinsberg

Knaus Tabbert GmbH
Helmuth-Knaus Strasse 1
94118 Jandelsbrunn - Duitsland
Telefoon 0049-8583211
www.knaus.de/nl
www.weinsberg.com

  • Vinken Caravans www.vinkencaravans.nl Asten
  • Frans Stokman BV www.stokmancampers.nl He0erhugowaard
  • Haffkamp Campers www.haffkamp.eu Sittard
  • Van der Vliet Recreatie www.vdvliet-recreatie.nl Weteringbrug